הגעת לאתר וחנות האיפור של           "מאופרות ב-7 דקות".

תמונת פרופיל.jpg

לקוחות ממליצות

"המברשת שלך חוסכת לי זמן! הנחת המייקאפ יעילה, פשוטה וזריזה. הכיסוי מלא. בזכותה זמן האיפור שלי התקצר ב-2 דק' ובבוקר זה הרבה זמן בשבילי!"

"הסדנא היא ה-מתנה לבילוי משפחתי. באנו אמא שלי גיסתי ואיותיי לערב פינוק. כל אחת מהמקום שלה יצאה מתקדמת בכמה רמות. היה כיף, איך נתת מענה לקטנה שטרם מלאו לה 30 ויש לה עור פנים מהמם ובמקביל גם לבוגרת שכבר מלאו לה 60. הליווי בקבוצה תומך כדי שכל אחת תדייק את אשר למדה. כששואלים אותנו באירועים מי איפר אותנו - מחייכות ואומרות בגאווה - אני!"

לילך אהובה מקצועית, אנושית עם חיוך רחב ומלאת שמחה. עברתי סדנא מקצועית, מעשית וחווייתית המלווה חומר תיאורטי לצד חלק מעשי. מרגע הסדנא עשית לי חשק להתאפר ביעילות ולהדגיש את הנתונים שלי. שואלים אותי מה שיניתי בפנים ואני בחיוך עם הסומק אומרת אלו רק מוצרים איכותיים שמשנים את החיים. לצד טיפים מבריקים. אז לאחר הסדנא, רשתי מוצרים מופלאים שהתאמת בהקדפה לגוון העור שלי. לא האמנתי שניתן להראות בפחות מ-7 דקות מתוקתקת וזוהרת ובזכות הטיפים והכלים שלך עשיתי זאת! בקיצור את אלופה!!!!"

עברתי סדנא אצל לילך, מעלפת! ההרצאה שלך הייתה מושלמת, הטיפים שלך בקבוצה יעילים ומועילים! המוצרים שלך מצוינים! השירות שלך ושל הצוות המנצח שלך - מעין ואורנה- אליפות! מברשת הקסם - מברשת חובה!

הגעת לאתר וחנות האיפור של "מאופרות ב-7 דקות".

נעים מאוד, אני לילך גוריון, בת 47 + 3 ילדים.

מאפרת ומדריכת איפור מזה כ 17 שנים ומנהלת את קבוצת ההדרכה הסגורה בפייסבוק "מאופרות ב 7 דקות- הקבוצה", בה חברות מעל ל-18,000 נשים.

כאן תוכלי למצוא מוצרי איפור ייעודים לעור הבוגר.

מה שהתאים לנו בגיל 20 עלול להבליט קמטוטים ולשוות מראה פנים מבוגר ועייף יותר ולכן בנוסף לשיטת האיפור הנכונה, גם בחירת המוצרים מאוד משמעותית: מרקם, צבע, עומק, חומרי גלם וכו' לאחר 17 שנות ניסיון עם העור הבוגר (נשים 30+) ריכזתי את המוצרים הנכונים עבורך, ממגוון חברות מקצועיות.

בנוסף, פיתחתי את מברשות הקסם: קסם פנים - למייקאפ וקסם עיניים – שזוכות להתלהבות רבה בקרב הקהילה שלנו ובכל המדיה, כולל עיתונות (כמו ידיעות אחרונות ו"לאישה").

שיטת מאופרות ב-7 דקות הינה טכניקות איפור מהירות וייעודיות לנשים מגיל 30 ומעלה.

אז למה מגיל 30? כי מגיל 30 העור שלנו "בוגר"
אי אפשר בגיל 40 להתאפר כפי שהתאפרנו בגיל 20.

כאן בדיוק יושבות הטעויות הנפוצות באיפור שגורמות לנו להיראות עייפות ומבוגרות יותר!
ההדרכות שלנו הן "התאמת גרסה": מספיק שהסומק חורג ממקומו, הפנים יראו "נפולות" יותר ואם הצללית קצת גלשה, זה "יפיל" את העין..

את שיטת האיפור, הצוות שלי ואני מלמדות בסדנאות בסטודיו, ברחבי הארץ ועכשיו גם נשים מרחבי העולם נהנות ללמוד את השיטה המהירה לאיפור עצמי מהיר וצעיר דרך סדנאות דיגיטליות הכוללות קבוצות ליווי ותמיכה.

השיטה מלווה גם בכלים מעולם האימון והNLP (בהכשרתי אני גם מאמנת) וזאת ע"מ להגיע לתוצאות מעצימות בתהליך הליווי, דרך הניראות החיצונית.

 

החזון האישי שלי: "קודם תאהבי את מה שאת רואה במראה, זה כבר יחלחל פנימה ויהדהד החוצה מלוא העוצמה שבך".

השינוי החיצוני הוא מהיר! ומשפיע על כל העוצמה הפנימית שלנו!

רכישה נעימה :-)

יש לך שאלות נוספות? מתלבטת אילו מוצרים הכי נכונים עבורך? מוזמנת לשלוח לי לווצאפ 

תמונה שלך + שם. ומשם אכוון אותך בהתאמה מדויקת. ("התאמה בתמונה" הינו אחד השירותים המבוקשים שלנו)  

נייד 050-4448800
 

איתך,
לילך וצוות מאופרות ב-7 דקות