הגעת לאתר וחנות האיפור 
"מאופרות ב-7 דקות"

* האתר החדש יעלה בקרוב

תמונת פרופיל.jpg

לקוחות ממליצות

"המברשת שלך חוסכת לי זמן! הנחת המייקאפ יעילה, פשוטה וזריזה. הכיסוי מלא. בזכותה זמן האיפור שלי התקצר ב-2 דק' ובבוקר זה הרבה זמן בשבילי!"

"הסדנא היא ה-מתנה לבילוי משפחתי. באנו אמא שלי גיסתי ואיותיי לערב פינוק. כל אחת מהמקום שלה יצאה מתקדמת בכמה רמות. היה כיף, איך נתת מענה לקטנה שטרם מלאו לה 30 ויש לה עור פנים מהמם ובמקביל גם לבוגרת שכבר מלאו לה 60. הליווי בקבוצה תומך כדי שכל אחת תדייק את אשר למדה. כששואלים אותנו באירועים מי איפר אותנו - מחייכות ואומרות בגאווה - אני!"

לילך אהובה מקצועית, אנושית עם חיוך רחב ומלאת שמחה. עברתי סדנא מקצועית, מעשית וחווייתית המלווה חומר תיאורטי לצד חלק מעשי. מרגע הסדנא עשית לי חשק להתאפר ביעילות ולהדגיש את הנתונים שלי. שואלים אותי מה שיניתי בפנים ואני בחיוך עם הסומק אומרת אלו רק מוצרים איכותיים שמשנים את החיים. לצד טיפים מבריקים. אז לאחר הסדנא, רשתי מוצרים מופלאים שהתאמת בהקדפה לגוון העור שלי. לא האמנתי שניתן להראות בפחות מ-7 דקות מתוקתקת וזוהרת ובזכות הטיפים והכלים שלך עשיתי זאת! בקיצור את אלופה!!!!"

עברתי סדנא אצל לילך, מעלפת! ההרצאה שלך הייתה מושלמת, הטיפים שלך בקבוצה יעילים ומועילים! המוצרים שלך מצוינים! השירות שלך ושל הצוות המנצח שלך - מעין ואורנה- אליפות! מברשת הקסם - מברשת חובה!

אנחנו לא מכירות ? 

 

נעים מאוד, אני לילך גוריון, בת 48, אמא ל- 3 ילדים.

 

מאפרת ומדריכת איפור כ- 18 שנים.

 

במשך השנים פיתחתי טכניקות איפור מהירות וייעודיות לנשים שעברו את גיל 30, 40, 50...

 

אני מנהלת את קבוצת הפייסבוק "מאופרות ב-7 דקות-הקבוצה", בה חברות מעל 23,000 נשים!

 

פיתחתי מוצרים המותאמים בעיקר לעור הבוגר והם זוכים להצלחה גדולה: מברשת מייקאפ שזכתה לכינוי "קסם פנים", מברשת עיניים 3D - "קסם עיניים" ושלישיית אודמים בגוונים מאירים שמתאימים לכולן ועמידים מתחת למסיכה.

 

אז למה מגיל 30? כי מגיל 30 העור שלנו "בוגר" ואי אפשר להתאפר בגיל 40 כפי שהתאפרנו בגיל 20. כאן בדיוק יושבות הטעויות הנפוצות באיפור שגורמות לנו להיראות עייפות ומבוגרות יותר!

 

ההדרכות שלי הן "התאמת גירסה". מספיק שהסומק חורג ממקומו וכבר הפנים נראות "נפולות" יותר ואם הצללית קצת גולשת זה "מפיל" את העין.

 

בנות הצוות שלי ואני מלמדות את טכניקות האיפור בשיטת "מאופרות ב-7 דקות" בסדנאות איפור בסטודיו שלנו, בהרצאות ובבתים מארחים ברחבי הארץ, ומאז שהסדנאות הדיגיטליות, הכוללות קבוצות ליווי ותמיכה, פרצו לחיינו בהצלחה גדולה גם נשים מרחבי העולם נהנות ללמוד את השיטה לאיפור עצמי מהיר וצעיר.

 

השיטה מלווה גם בכלים מעולם האימון וה-NLP (בהכשרתי, אני גם מאמנת) להשגת תוצאות יפות, מעצימות ואמיצות יותר דרך הניראות החיצונית.

 

השינוי החיצוני הוא מהיר ומשפיע על כל העוצמה הפנימית שלנו!

 

הסטודיו שלנו ממוקם בגבעת שמואל (ממש מול אוניברסיטת בר אילן).

 

בסטודיו ובחנות הדיגיטלית שלנו קיים מגוון של מוצרים מ- 6 חברות שונות במטרה להגיע להתאמה מושלמת הממוקדת בעור הבוגר למראה רענן וצעיר המשדר את העוצמה הנשית שבנו.

 

 

 

איתך ♥ לילך והצוות